Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 14.08.2022

Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.

 1. W dniu jutrzejszym tj.15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę. W trakcie Mszy świętych będziemy święcić zboże, zioła i owoce. W przedsionku kościoła będzie można nabyć wiązanki kwiatów i ziół wykonane  przez Panie z Koła Misyjnego. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na cele misyjne
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  •   w środę: wspomnienie św. Jacka, prezbitera;
  •   w sobotę: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
 1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.
 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
 1. W najbliższą sobotę czyli 20.08. Ks. dr Piotr Przyborek w Katedrze Oliwskiej o godz. 10.00. przyjmie święcenia biskupie. Metropolita Gdański zaprasza na tę uroczystość wszystkich diecezjan. Po Mszy św. na placu katedralnym będzie dla wszystkich przygotowany smaczny posiłek. Obejmijmy biskupa nominata Piotra naszą modlitwą.
 1. W niedzielę za tydzień  tj. 21.08.br  na Msze św. o godz. 11.30,  pożegnamy Ks. Pawła, który od 25 sierpnia br. rozpoczyna posługę duszpasterską w nowej parafii pw. MB Gwiazdy Morza w Sopocie. Nowy wikariusz Ks. Mariana Kożyczkowski, którego już dziś serdecznie witamy, rozpocznie posługę w naszej parafii od wtorku tj. od 16.08. br. 
 1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona jest na zakup paliwa do ogrzewania naszej świątyni. Za zrozumienie i wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
 1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!