Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.01.2023

 1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 8.00- 9.00, o godz. 15.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci.
 1.   We wtorek Msza św. o godz. 15.00 w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
 1. We wtorek po Mszy św. o godz. 15.00  Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza wszystkich chętnych na godz. 15.40 do salki na plebanii na film pt. Oblicze Miłosierdzia.
 1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 15.00.
 1. W czwartek o godz. 8.00- 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i   modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 za śp. Ks. Kazimierza Południaka.
 1. W piątek po Mszy św. o godz. 15.00 Godzinki do Miłosierdzia Bożego i Koronka przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. 
 1. W sobotę przeżywamy Dzień Babci a w niedzielę Dzień Dziadka. W Ich intencji będziemy szczególnie modlić się w sobotę i niedzielę. Wszystkim drogim Babciom i Dziadkom życzymy samych radości, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na jak najdłuższe lata życia.
 1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu według następującego porządku: 
 • w poniedziałek 16 stycznia: ul. Wiosny Ludów ( numery parzyste) i ul. Batalionów Chłopskich;
 • we wtorek 17 stycznia : ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej, ul. Nocznickiego i ul. Skośna;
 • w środę 18 stycznia: ul. Stoczniowców i ul. Okrętowa;
 • w czwartek 19 stycznia: ul. Czapskiego i ul. Ruchu Oporu;
 • w piątek 20 stycznia: ul. Mokwy, ul. Szczeblewskiego, ul. Suchanka i ul. Hallera;
 • w sobotę 21 stycznia: ul. Herberta 4 i ul. Bałtycka. 

Kolędę rozpoczynamy o godz. 16.00 a w sobotę o godz. 15.00. 

 1. Biuro parafialne w okresie kolędy  czynne będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od godz. 9.00 – 10.00 a w sprawach pilnych prosimy kontaktować się także po popołudniowej Mszy św. 
 1. W okresie kolędy przez cały miesiąc styczeń Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 15.00 z wyjątkiem sobót i niedziel  kiedy Msze św. wieczorne będą o godz. 18.00. 
 1. W następną niedzielę „taca inwestycyjna” przeznaczona będzie na  remont plebanii. Za zrozumienie i wszelkie ofiary już dziś składamy Bóg zapłać!
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W  minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Urszula Strzelecka l. 85 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!