Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.05.2022

 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30  Serdecznie zapraszamy.
 1. Wyrażamy wdzięczność rodzicom dzieci, które w dniu wczorajszym przystąpiły do I-komunii św. za piękne przeżycie tego uroczystego dnia oraz za złożony dla parafii dar. Dziękujemy Księdzu Pawłowi za całoroczne przygotowanie dzieci do tej uroczystości. 
 1. W czasie Białego Tygodnia dzieci przychodzą od poniedziałku do piątku na godz. 17.30  na nabożeństwo majowe i Mszę św.
 1. Jutro wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św.  w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci.
 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
 1. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i po południu w ramach nabożeństwa majowego.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i Adoracja do godziny 19.30.
 1. Słowa podziękowania kierujemy  na ręce tych wszystkich, którzy licznie i pobożnie uczestniczyli w piątek w nabożeństwie fatimskim.
 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać! za złożone w dnu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną”  przeznaczone na brakujące stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
 1. W minioną niedzielę odwiedził nas Ks. Jan Wójcik, proboszcz parafii w Rohatyniu na Ukrainie. Ks. Jan gorąco dziękuje za wszelką pomoc, którą parafianie z Redłowa ofiarowali w ostatnim czasie dla jego parafii. Jednocześnie zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc w postaci darów spożywczych i materiałów sanitarnych (szczegóły na plakacie). Potrzebne są także różańce, o które proszą żołnierze ukraińscy. Dary i różańce można składać przy ołtarzu św. Jana Pawła II. Ks. Jan planuje po nie przyjechać na początku czerwca.
 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Zdzisław Mąka  l. 87 z ul. Powstania Wielkopolskiego.  Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego, zdrowego tygodnia.   Szczęść Boże!