Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.10.2023

 1. W dniu dzisiejszym,  przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem: Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Po Mszy św. tradycyjna zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła na stypendia dla dzieci i młodzieży objętej  opieką Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Za wszelkie ofiary składamy gorące podziękowanie –Bóg zapłać!
 1. Mieszkańców Gdyni zapraszamy w dniu dzisiejszym na uroczyste obchody Dnia Papieskiego, które rozpoczną się o godz. 16.30 u stóp Gdyńskich Krzyży, na placu nieopodal Urzędu Miasta. Po modlitwie procesjonalne przejdziemy procesją różańcową w stronę Gdyńskiej Bazyliki, niosąc relikwie św. Jana Pawła II. Na zakończenie procesji przed Bazyliką nastąpi zawierzenie nas obecnych Matce Bożej Pocieszenia i złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II. 
 1. Nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin dzisiaj o godz. 17.30 a w dni powszednie:  dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorek i piątek o godz.17.30. Zachęcam szczególnie tych, którzy w tym roku na różańcu jeszcze nie byli.
 1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci a po Niej spotkanie w salce na plebanii. 
 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza  św. w intencjach misji i  Koła Misyjnego a po Mszy spotkanie Koła Misyjnego w salce na plebanii.  
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach różańca o godz. 17.30.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
 1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 9.00 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową.
 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczana będzie na remont plebanii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Listu do Pani i Miłosierdzia. Czasopisma można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Henryk Cemka l. 87 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!