Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 15.11.2020

 1. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30.
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci. 
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. 
 4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 7. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
  • we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  • w środę – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  • w piątek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
  • w sobotę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
  • w przyszła niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.  
 8. W dniu dzisiejszym na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną /zostały/ poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym i w niedziele także przy wyjściu z kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na nowe żyrandole do naszej świątyni.
 9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” –przeznaczone  na nowe żyrandole. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
 10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie,  którą można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 11. Jak co roku, przy wyjściu z kościoła można nabywać świece wspierające Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Małe świece są po 6 zł a duże po -16zł. 
 12. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Irena Terlikowska l. 84 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 13. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli oraz błogosławionego  i zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz