Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.02.2020

 1. W środę 19. lutego będziemy przeżywali 38-rocznicę erygowania naszej parafii. W tym dniu na wszystkich Mszach św. będziemy dziękowali Panu Bogu za nasza wspólnotę, za budowniczych naszego kościoła i prosili dla Nich i dla całej Parafii o Boże błogosławieństwo. 
 2. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci. Po Mszy św. św. spotkanie w salce na plebanii.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii. 
 4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 6. Wspólnotę Marana Tha zapraszamy w czwartek na godz. 18.00 na Mszę św. a później na spotkanie w salce. 
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczone na spłatę kosztów nowego wystroju prezbiterium.
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. Organizujemy wyjazd autokarem na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej w sobotę 4 kwietnia. Informacje i zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.
 11. Organizujemy również wyjazd na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego w niedzielę 7 czerwca. Ze względu na zdobycie kart wstępu osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w biurze parafialnym do 1 marca.
 12. W  minionym tygodniu odeszły  do wieczności nasze Parafianki: śp. Irena Czech l.84 z ul. Powstania Śląskiego i śp. Kazimiera Urbanowicz l. 94 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej.  Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 13. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz