Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.04.2023

 1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień odpustu w naszej parafii. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona przez J.E. Ks. Bpa Wiesława Szlachetkę o godz. 13.00. W czasie tej Mszy św. młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Podczas Eucharystii odpustowej Ks. Biskup poświęci także stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej. 
 1. Po Mszy odpustowej około godz. 14.30 do 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na  „minifestyn odpustowy” przy muzyce i zabawie. Dla dzieci są przewidziane różne konkursy z nagrodami. Wszystkich też zapraszamy na gorącą zupę, kiełbaskę z grilla oraz kawę i ciastko. Organizatorzy przewidzieli też inne atrakcje. Wszystkich zapraszamy do rodzinnego świętowania. Już teraz wszystkim organizatorom i sponsorom składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Dzisiaj o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci w poniedziałek o godz. 18.00. po Eucharystii spotkanie Apostolstwa w salce na plebanii.
 1. Czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a później na spotkanie w salce.
 1. Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego  we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św.  spotkanie Koła w salce na plebanii.
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W środę 19 kwietnia przypada w naszej parafii diecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa od godz. 8.00-18.00. Program adoracji wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i umieszczony na stronie internetowej oraz w naszej gazetce parafialnej Miłosierdzie.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 1. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia w całej diecezji a zatem i u nas odbywa się przed kościołami zbiorka do puszek na działania naszej diecezjalnej Caritas. Zachęcamy aby wesprzeć te dzieła. 
 1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Irena Szymanowicz l.91 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Wiktoria Janoś l. 87 z ul. Powstania Wielkopolskiego.  Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy radosnego świętowania odpustu parafialnego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!