Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.05.2021

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30  Serdecznie zapraszamy.
 3. Jutro wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. koncelebrowana w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci.
 4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
 5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i po południu w ramach nabożeństwa majowego.
 6. W środę z racji przypadającego 19-dnia miesiąca Braci ze Wspólnoty Mężczyzn  św. Józefa oraz wszystkie inne chętne osoby zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 a po Niej na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą do św. Józefa. Po modlitwie Bracia będą mieli jeszcze krótkie spotkanie. 
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i Adoracja do godziny 19.30.
 8. W sobotę 22 maja br. przypada 25-rocznica poświęcenia (konsekracji) naszego kościoła. Uroczysta Msza św. dziękczynna w intencji wszystkich budowniczych zostanie odprawiona w sobotę o godz. 8.30.
 9. W następną niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Diecezjalne czuwanie przed uroczystością rozpocznie się w sobotę 22 maja br. o godz. 20.00 w kościołach stacyjnych, następnie ok. 23.00 każdy z uczestników czuwania przejdzie indywidualnie (bez procesji) do Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, gdzie o północy będzie sprawowana Eucharystia.
 10. Rodziców młodzieży, która w następny czwartek tj. 27.05.br przystąpi do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie  dzisiaj po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00.
 11. Słowa podziękowania kierujemy  na ręce tych wszystkich, którzy licznie i pobożnie uczestniczyli w czwartek w nabożeństwie fatimskim.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę, List do Pani i naszą gazetkę Miłosierdzie.  Zachęcamy do lektury.
 13. Składamy serdeczne Bóg zapłać! za złożone w dnu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną”  przeznaczone na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej.
 14. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.   Szczęść Boże!

Dodaj komentarz