Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.06.2024

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie  o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy. 
 1. W dniu dzisiejszym Ks. Marian na Mszy św. o godz. 13.00 będzie dziękował Panu Bogu za  25 lat kapłaństwa. Zachęcamy do udziału w tym dziękczynieniu. Po każdej Mszy św. Ks. Marian udzieli jubileuszowego błogosławieństwa i będzie rozdawał obrazki.  Srebrnego Jubilata polecamy modlitwom wiernych.
 1. Apostolstwo MB Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 na Mszę św. w intencji Wspólnoty a po Niej na spotkanie do salki w kościele.
 1. W środę Nowenna  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego: dla dzieci ze szkoły podstawowej  zostanie odprawiona w piątek o godz. 7.30 a dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych w czwartek  o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz nauczycieli i wychowawców, by podziękować za cały rok nauki i prosić o bezpieczne wakacje.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 • w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
 1. W następną niedzielę przypada Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa św. Józefa. W intencji wszystkich ojców w sposób szczególny będziemy się modlili za tydzień. 
 1. Wyrażamy wdzięczność za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczone na przebudowę Domu Parafialnego. W minionym tygodniu wykonano wykop oraz przygotowano zbrojenie i szalunek pod fundamenty. W tym tygodniu planowane jest zalanie fundamentów. To dzieło przebudowy Domu Parafialnego możemy też wesprzeć ofiarami przesyłanymi na konto parafii lub składanymi w biurze parafialnym z wpisem do Księgi Ofiarodawców. Bezpieczny przebieg prac polecamy Waszym modlitwom. .Bóg zapłać!
 1. Przypominamy, że w czasie wakacji  tj. od 30 czerwca zmianie ulegnie porządek niedzielnych Mszy świętych. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30. W ich miejsce będzie jedna Msza św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. nie ulegają zmianie. A zatem od 30 czerwca do 01 września włącznie Msze św. niedzielne będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 2. W czasie wakacji a zatem od następnego poniedziałku zmieniają się także godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
 3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę, List do Pani i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.