Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.07.2023

  1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w sobotę – święto św.             Marii Magdaleny.
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki     Dobrej Śmierci.
  1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczone na remont plebanii. 

9. Przypominamy, że w czasie wakacji  w dni powszednie spowiedź będzie  15 minut przed Mszą św.

10. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.

11.Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę , Galileę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.

12. W następną niedzielę na wszystkich Mszach Świętych i w najbliższą sobotę o godz. 18.00 będzie śpiewał Zespół Ad Dei Gloriam pochodzący z parafii pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Mińsku (na Białorusi). Zespół jest tercetem męskim, który śpiewa a cappella.  Panowie są  fachowymi śpiewakami po studiach wokalnych na Akademii Muzycznej w Mińsku. Będą śpiewać jako schola w czasie każdej Mszy Świętej  po polsku, łacinie i po białorusku. Po Mszach Świętych będą rozprowadzać płyty za dowolną ofiarę. Po sumie odprawianej o godz. 10.00 czyli ok. godz. 11.00 odbędzie się dziękczynny koncert zespołu: „ Głos prawdziwej Białorusi”.

13.W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Katarzyna Gierjatowicz l.102 z ul. Hallera. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

14.Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!