Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 16.08.2020

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.

 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:

  • w poniedziałek: wspomnienie św. Jacka, prezbitera; imieniny Bpa administratora

  • w czwartek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;

  • w piątek: wspomnienie św. Piusa X, papieża;

  • w sobotę: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

 1. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.

 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego

 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.

 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.

 2. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.

 3. Dziękujemy też Paniom z Koła misyjnego za przygotowanie wiązanek kwiatów i ziół na wczorajszą Uroczystość Wniebowzięcia NMP i za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone na cele misyjne. Bóg zapłać!

 4. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona na nowe żyrandole do naszego kościoła. Za zrozumienie u wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

 5. Zbiórka na pomoc Libanowi po wybuchu w Bejrucie odbędzie się w naszej parafii w następną niedzielę. (ze względu na zapowiedzianą wcześniej na dzień dzisiejszy tacę inwestycyjną na nowe żyrandole).

 6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.

 7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: Maria Banaszak l. 87 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskie, śp. Krystyna Rutkowska l. 86 z ul Powstania Wielkopolskiego i śp. Waleria Górka z ul. Powstania Śląskiego. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

 8. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz