Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.03.2024

 1. W dniu dzisiejszym na wszystkich Mszach świętych Pani Dorota Hałasa opowiada o objawieniach Matki Bożej w Akicie. Bóg zapłać! Przy wyjściu z kościoła można     nabyć książki współautorstwa Pani Doroty.
 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś i za tydzień o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy. 
 1. Młodzież klas VIII pragnącą w roku 2025 przyjąć sakrament bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie w poniedziałek tj. 18.03.br o godz. 18.30 do salki na plebanii.
 1. We wtorek 19 marca przypada Uroczystość Świętego Józefa. Uroczysta Msza św. w tym dniu o godz.18.00. Po Mszy św. Bracia ze Wspólnoty św. Józefa zapraszają na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.
 1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.30 a  dla dzieci o  godz. 16.30.
 1. W piątek wyruszy z naszej parafii  Gdyńska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Msza św. na rozpoczęcie tej Drogi Krzyżowej o godz. 20.00. Od godz. 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. 
 1. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Przed sumą parafialną o godz. 10.00 i przed Mszą św. dziecięcą o godz.11.30  poświęcenie palm na placu przed kościołem, a następnie procesyjnie udamy się do świątyni. 
 1. W związku ze Świętami  pragniemy pomóc  potrzebującym rodzinom i osobom naszej parafii. Dary żywnościowe i słodycze można składać do następnego wtorku włącznie tj. do 26.03.br. do kosza przy ołtarzu św. Jana Pawła II. Caritas zajmie się ich dystrybucją. W następną niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na ten cel.  
 1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone w minioną niedzielę do puszki przeznaczone na zapłatę za olej opałowy do ogrzewania naszej świątyni. Zebraliśmy 1856 zł. Dziękujemy także za ofiary, które zostały przelane na konto parafialne. Na ten cel wpłynęło 2540 zł.
 2. Trwa okres rozliczeń PIT z Urzędem Skarbowym. Przypominamy, że każdą wpłatę na konto naszej parafii jako darowiznę możemy odliczyć od podatku. W razie potrzeby pomocą w zakresie rozliczenia służy Adam Cieślicki – zaprasza w poniedziałek (18.03) w godz. 18.45-19.45 w biurze parafialnym. 
 1. W przyszłą niedzielę członkowie Koła Misyjnego będą rozprowadzać palmy, z których dochód będzie przeznaczony na cele misyjne. 
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne (koszt 10 zł).
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego,  Niedzieli,  oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego owocnego przeżywania tego przedostatniego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!