OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.07.2022

1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
  • w piątek – święto św. Marii Magdaleny;
  • w sobotę – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.
  1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za złożone w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów remontu murów górnej zewnętrznej części kościoła.
  1. Przypominamy, że w czasie wakacji  w dni powszednie spowiedź będzie 15 minut przed Mszą św.
  1. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
  1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!