Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.09.2023

 1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w minioną środę uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim.
 1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci, a po Eucharystii spotkanie w salce. 
 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego. 
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek: święto św. Stanisław Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży;
 • w środę: wspomnienie świętych męczenników koreańskich;
 • w czwartek:  święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
 • w sobotę: wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 1. Spotkanie dla ministrantów i chłopców, którzy chcą zostać ministrantami w sobotę o godz. 11.00 w kościele.
 1. Próba dla scholi dziecięcej odbędzie się w sobotę o godz. 10.30 w salce w kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą śpiewać dla Pana Boga. 
 1. Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego informuje, że trwa jeszcze nabór do Gdańskiego Seminarium Duchownego i zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli wejść na drogę formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia, są podane na stronie internetowej seminarium oraz kancelariach parafialnych na terenie archidiecezji gdańskiej. 
 1. Poszukujemy osobę chętną do pracy w kuchni na plebani. Jeśli ktoś mógłby nam pomóc albo znał taką osobę to prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
 1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona jest na remont plebanii. Za wszelkie ofiary także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:  Gościa Niedzielnego, Niedzieli  i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego  tygodnia. Szczęść Boże!