Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 17.12.2023

 1. Do soboty włącznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty o godz. 6.30. 
 1. Wyrażamy wdzięczność także tym wszystkim, którzy przez udział w  rekolekcjach adwentowych przygotowywali się na przeżywanie Tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.
 1. Spowiedź  przed świętami od poniedziałku do soboty od godz.  6.30 – 7.00 i od 17.30 – 18.30. Nie odkładajmy spowiedzi na niedzielę wilijną. W święta spowiedzi nie będzie.
 1. Pasterka dla dzieci w niedzielę za tydzień  o godz. 16.00. Dzieci przynoszą ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne, grzechotki, bębenki, fujarki – by radośnie powitać nowo narodzonego  Pana Jezusa.
 1. Pasterka dla dorosłych i młodzieży pod opieką rodziców o północy. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.  Ze względu na Wigilię za tydzień nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
 1. W czasie Świąt na Mszę św. o godz. 11.30 dzieci przynoszą ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne.
 1. Wspólnotę Miłosierdzia Bożego zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie w salce na plebanii.
 1. Biuro parafialne  czynne będzie w tym tygodniu według dotychczasowego porządku.
 1. Po świętach Bożego Narodzenia od czwartku 28 grudnia rozpoczniemy drugą część wizyty duszpasterskiej w naszej parafii.  Plan kolędy wywieszony jest w gablocie  oraz znajduje się na stronie internetowej naszej parafii. 
 1. Opłatki wigilijne i świece Caritasu można nabywać dziś i za tydzień przy wyjściu z kościoła a w tygodniu  w zakrystii lub biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczone na remont domu parafialnego.  „Bóg  zapłać”. 
 1. W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas wyrażamy wdzięczność  za wszelką pomoc: żywność i słodycze oraz ofiary złożone w minioną niedzielę do puszki przeznaczone dla osób najbardziej potrzebujących z naszej Parafii. Zebraliśmy 3245 zł. Dary można jeszcze składać do najbliższego wtorku włącznie do kosza przy obrazie św. Jana Pawła II. 
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Bogumiła Sochacka   l. 69 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Aneta Arlukiewicz l. 52 z ul. Legionów. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek … ..
 1. Życzmy wszystkim dobrej niedzieli i owocnego przeżycia tego ostatniego tygodnia Adwentu.  Szczęść Boże!