Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 18.04.2021

 

 1. W dniu dzisiejszym w przeżywamy Niedzielę Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.
 2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do podniosłego przeżycia odpustu parafialnego w minioną niedzielę: Kapłanom, Klerykowi Patrykowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Organistom, Zakrystianom, wszystkim czytającym i ofiarującym dary ołtarza a przede wszystkim Wam Bracia i Siostry. Bóg zapłać!
 3. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy w środę Adorowali Najświętszy Sakrament. 
 4. W poniedziałek z racji przypadającego 19-dnia miesiąca Braci ze Wspólnoty Mężczyzn  św. Józefa oraz wszystkie inne chętne osoby zapraszamy na godz. 18.00 na  Mszę św. a po Niej na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Po modlitwie bracia   będą mieli jeszcze krótkie spotkanie. 
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00. 
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 19.30. 
 8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę inwestycyjna przeznaczone na wykonanie z mozaiki włoskiej nowych stacji  drogi krzyżowej do naszego kościoła.  
 9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 10. Od dzisiejszej niedzieli do 2 maja rozpoczyna się akcja charytatywna Pola Nadziei, która ma na celu wsparcie siedmiu ośrodków hospicyjnych na Pomorzu. Szczegółowe informacje na plakatach. W następną niedzielę 25 kwietnia br. będzie możliwość wsparcia akcji poprzez ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościoła. 
 11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Kazimierz Litzbarski l. 84 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Urszula Kankowska l.85 z ul. Cylkowskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 12. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli  i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz