Ogłoszenia Duszpasterskie 18.09.2022

1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w miniony wtorek uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim.
  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci.
  1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego a po Eucharystii spotkanie Koła w salce w kościele.
  1. Braci ze Wspólnoty św. Józefa i wszystkich chętnych mężczyzn zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 na Mszę św. a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
  1. Msza św. w miesiąc po śmierci za śp. Ks. Kazimierza Południaka zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00. Zapraszamy do modlitwy za naszego zmarłego kapłana.
  1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  1. W czwartek rano od godz. 7.30 – 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu  w ciszy a o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 20.00.
  • we wtorek: wspomnienie świętych męczenników koreańskich;
  • w środę:   święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • w piątek: wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  1. Przypominamy, że w tym tygodniu rozpoczyna się  już katecheza sakramentalna dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św.  i  dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Katechezy odbywają się  w salce na plebanii.
  1. Osoby wyjeżdzające w środę na  pielgrzymka informujemy, że wyjazd nastąpi o godz. 5.50 z przystanku przy plebanii.
  1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona jest na olej opałowy do ogrzewania naszego kościoła. Za wszelkie ofiary także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:  Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Listu do Pani i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Albin Olszewski l. 93 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
  1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego  tygodnia. Szczęść Boże!