Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 18.12.2022

 1. Do piątku włącznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Roraty o godz. 6.30. Już dziś pragniemy bardzo serdecznie podziękować dzieciom, młodzieży i dorosłym za  udział w adwentowych roratach. Słowa wdzięczności kierujemy na ręce Ks. Mariana za piękne prowadzenie Rorat. 
 1. W sobotę będziemy przeżywali Wigilię. Msze św. o godz. 7.00 i 8.30. Nie będzie Mszy św. wieczornej o godz.18.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. pasterską na godz. 16.00. Dzieci przynoszą ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne, grzechotki, bębenki, fujarki – by radośnie powitać nowonarodzonego  Pana Jezusa. 
 1. Spowiedź  od poniedziałku do piątku od godz.  6.30 – 9.00 i od 17.30 – 18.30. W sobotę  tylko od godz. 7.00 – 9.00. W święta spowiedzi nie będzie.
 1. Pasterka dla dorosłych i młodzieży pod opieką rodziców o godz. 24.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości. 
 1. W czasie Świąt na Mszę św. o godz. 11.30 dzieci przynoszą ze sobą wszelkie instrumenty muzyczne.
 1. W niedzielę – w I Dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00. Pozostałe Msze Święte wg niedzielnego porządku. Natomiast w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. jak w każdą  niedziele.
 1. Wspólnotę Miłosierdzia Bożego zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie w salce na plebanii.
 1. Wspólnotę Mężczyzn św. Józefa zapraszamy w środę na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie w salce na plebanii. 
 1. Biuro parafialne  czynne będzie w tym tygodniu w  poniedziałek, wtorek i czwartek według dotychczasowego porządku, w piątek będzie nieczynne.
 1. Po świętach Bożego Narodzenia od wtorku 27 grudnia rozpoczniemy drugą część wizyty duszpasterskiej w naszej parafii.  Plan kolędy wywieszony jest w gablocie  oraz znajduje się na stronie internetowej naszej parafii i w był w poprzednim numerze gazetki Miłosierdzie. 
 1. Opłatki wigilijne i świece Caritasu można nabywać przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w minioną niedzielę ofiary przeznaczone na remont plebanii. Zebraliśmy 5662.00 zł.  „Bóg  zapłać”. 
 1. W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas wyrażamy wdzięczność  za wszelką pomoc: żywność i słodycze oraz ofiary złożone w minioną niedzielę do puszki przeznaczone dla osób najbardziej potrzebujących z naszej Parafii. Dary można jeszcze składać do najbliższego wtorku włącznie do kosza przy obrazie św. Jana Pawła II. 
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a także naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 1. Życzmy wszystkim dobrej niedzieli, pełnej radości Wigilii i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.  Szczęść Boże!