Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.04.2020

 1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to dzień odpustu w naszej parafii. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 13.00 a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia. Sumie będzie przewodniczył Ks. Kan. dr. Tomasz Biedrzycki z Gdyni Orłowa a modlitwę ubogaci Schola Epifania. Ponieważ dziś jeszcze trwa ograniczenie do 5 osób uroczystość będzie transmitowana online. 
 2. W dniu dzisiejszym ze względu na ograniczenie liczbowe Msze św. są sprawowane od godz. 7.00- 13.00 co godzinę i o godz. 17.00 i 18.00.
 3. Od jutra (od poniedziałku) zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami rządzących w nabożeństwach w naszym kościele będzie mogło brać 96 osób (powierzchnia naszego kościoła wynosi bowiem 1440 m2). W niedzielę wracamy do tradycyjnego porządku Mszy św. (co 1,5 godziny).
 4. Przypominamy, że osoby biorące udział w nabożeństwach (z wyjątkiem kapłanów celebransów) zobowiązane są do zakrycia twarzy i nosa maseczką lub w inny sposób oraz do zachowania dystansu 2 metrów miedzy wiernymi.
 5. Dzisiaj o godz.15.00 w świątyni odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia a my w tym czasie łącząc się duchowo pomódlmy się w naszych domach. Od poniedziałku codziennie do końca kwietnia w dni powszednie o godz. 15.00 będziemy odmawiali koronkę.  Zapraszamy na wspólną modlitwę.
 6. W poniedziałek Msza św. w intencji MB Patronki Dobrej Śmierci.
 7. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 8. Codziennie w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym czasie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 9. Jeśli chodzi o datę I-komunii św. i bierzmowania to na dzień dzisiejszy są jeszcze nieznane. 
 10. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii także te przesyłane na konto bankowe parafii. Bóg zapłać! Dziękujemy także za troskę o najstarszych, chorych  i ubogich Parafian. 
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
 12. Wszystkim życzymy radosnego świętowania odpustu parafialnego i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz