Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.05.2019

 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30 Serdecznie zapraszamy.
 2. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci. Po Eucharystii spotkanie w salce na plebanii.
 3. Młodzież klas VIII, która za rok przyjmie sakrament bierzmowania zapraszamy na pierwsze spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 do salki na plebanii.
 4. Młodzież przygotowująca się do Europejskiego Spotkania Młodych, a także wszystkich chętnych zapraszamy  w najbliższy wtorek o godzinie 19:00 w naszym kościele. Będziemy rozważali Słowo Boże i modlili się śpiewem kanonów. Następnie wszystkich zapraszamy na krótkie spotkanie do salki na plebanii.
 5. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 7. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej,  na godz. 19.00 do salki na plebanii.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu  i adoracja do godziny 19.30.
 9. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w środę: rocznica konsekracji naszego kościoła;
  • w piątek: wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych;
  • w niedziele za tydzień: Dzień Matki.
 10. Wyrażamy wdzięczność za złożone w minioną niedzielę ofiary przeznaczone na Gdańskie Seminarium Duchowne. Zebraliśmy 792.62 zł. Bóg zapłać!
 11. Za tydzień „taca inwestycyjna” przeznaczona na zakup przenośnego sprzętu nagłośnieniowego – dwóch tub, niezbędnych m.in. na procesji Bożego Ciała.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzielę i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie.  Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 13. Przypominamy, że ks. Kazimierz organizuje pielgrzymkę do Krakowa, Łagiewnik, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego, Ludźmierza i Lichenia w dniach 22-25 maja br. a ks. Proboszcz na Maltę w terminie 21-28 lipca br. i do Gruzji w terminie 19-26 października br. Informacje i zapisy w zakrystii.
 14. Pielgrzymów wyjeżdzających z Ks. Kazimierzem zapraszamy w poniedziałek na spotkanie po Mszy św. wieczornej. ok. godz. 18.30.
 15. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza całe rodziny na „Dzień w Nazarecie” w następną sobotę tj. 25 maja do naszego kościoła. Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędą się zajęcia integracyjne  i wspólna agapa. Szczegóły na plakacie.
 16. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Monika Smyk       l. 89 z ul. Powstania Śląskiego i śp. Henryk Plaga l. 86 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich  i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 17. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz