Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 19.09.2021

 1. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w miniony poniedziałek uczestniczyli w nabożeństwie fatimskim.
 1. Z racji przypadającego dzisiaj 19-tego dnia miesiąca informujemy, że nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwami za wstawiennictwem św. Józefa, patrona obecnego Roku duszpasterskiego zostanie przeniesione na jutro.  A zatem Braci ze Wspólnoty Mężczyzn  św. Józefa oraz wszystkie inne chętne osoby zapraszamy na jutro o godz. 18.00 na  Mszę św. a po Niej na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. Bracia po modlitwach będą mieli jeszcze krótkie spotkanie w salce na plebanii. 
 1. W poniedziałek również wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa MB Patronki Dobrej Śmierci. 
 1. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego a po Eucharystii spotkanie Koła w salce na plebanii.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników koreańskich;
 • we wtorek:   święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
 • w czwartek: wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 1. Przypominamy, że rozpoczęła się już katecheza sakramentalna dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii św. Katechezy odbywają się we wtorki i środy o godz. 15.50. Trwają już także katechezy  dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania –w poniedziałki o godz. 19.00. Katechezy odbywają się  w salce na plebanii. 
 1. Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkania formacyjne we wtorki o godz. 18.30 do salki na plebanii.
 1. Diecezjalny dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich odbędzie się w sobotę 25.09.br. w godz. od 10.00 do 13.00 w naszej parafii. 
 1. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2022 rok. 
 1. Osoby wyjeżdzające w środę na jednodniową pielgrzymka do Torunia informujemy, że wyjazd nastąpi o godz. 7.45 z przystanku przy plebanii. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
 1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej do naszej świątyni. Za wszelkie ofiary także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.  Gościa Niedzielnego, Niedzielę, List do Pani i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Jerzy Nagórek l.68 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego  tygodnia. Szczęść Boże!