Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 2021.02.21

 1. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu – szczególny czas do przygotowania się na Święta Wielkanocne. Mają nam w tym pomóc: modlitwa, post i jałmużna. 
 2. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 3. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.15; dla dzieci o godz. 16.30 a dla młodzieży  o godz.19.00.
 4. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia z Koronką przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 15.00.
 5. W tegorocznym Wielkim Poście będziemy przeżywali Renowacje Misji Świetnych. Rozpoczną się w niedzielę 7 marca i potrwają do czwartku 11 marca. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Program rekolekcji zamieszczony jest w gazetce  Miłosierdzie, na stronie internetowej parafii i w gablotce.
 6. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 7. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczone na spłatę nowych żyrandoli. 
 9. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Miłosierdzia. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Marian Sikorski l. 91 z ul. Powstania Śląskiego. Jego oraz wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego pierwszego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz