Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 21.01.2024

 1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego.
 1. W  środę  Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 15.00.
 2. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W poniedziałek i wtorek oraz przez najbliższe dni kolęda dodatkowa. Kto z różnych przyczyn nie mógł przyjąć kapłana z błogosławieństwem w wyznaczonym czasie może zgłosić się po Mszy św. w zakrystii i umówić termin przybycia kapłana. Podsumowanie kolędy przedstawimy w najbliższym czasie. Dziękujemy za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę i rozmowę. Wyrażamy wdzieczność także za wszystkie ofiary, które przeznaczone są rozbudowę Domu Parafialnego. Bóg zapłać! Dziękujemy także ministrantom, nad którymi czuwal Ks. Marian  za posługę w czasie kolęd. 
 1. Biuro parafialne w tym tygodniu  czynne będzie w poniedziałek, wtorek od godz. 9.00 – 10.00, w piątek od 19.00-20.00 a w sprawach pilnych prosimy kontaktować się także po popołudniowej Mszy św. 
 1. Msze św. wieczorne do najbliższego piątku włącznie będą odprawiane o godz. 15.00. W sobotę i niedzielę o godz. 18.00. A w następnym tygodniu już tylko o godz. 18.00.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy przeżywać:
  •  w środę– wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora K-ła;
  •  w czwartek– święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
  •  w piątek – wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 1. Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca Świętego w sobotę  o godz. 7.30. O godz. 7.00 różaniec a po Eucharystii wymiana tajemnic różańcowych. 
 1. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy św. Intencje można zamawiać w zakrystii.
 1. W dniu dzisiejszym  taca inwestycyjna przeznaczona jest na przebudowę Domu Parafialnego. Za zrozumienie i wszelkie ofiary, także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać! 
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.