Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 21.03.2021

 1. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i za tydzień o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy. 
 2. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także nabożeństwo  do Bożego Miłosierdzia a Koronką o godz. 15.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
 3. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i o godz. 17.15 dla dzieci o  godz. 16.30  a  dla młodzieży i pracujących do późna o godz.19.00.
 4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczysta Msza św. o godz. 8.30 i 18.00.  Jest to również  Dzień Świętości Życia. W tym dniu wierni rozpoczynają  Duchową Adopcję Dziecka Poczętego na Mszy wieczornej o godz. 18.00. Chętni do podjęcia Duchowej Adopcji proszeni są o kontakt  z ks. Pawłem zaraz po Mszy św.
 6. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 7. W piątek wyruszy z naszej parafii do Wejherowa Gdyńska Ekstremalna Droga Krzyżowa. Msza św. na rozpoczęcie tej Drogi Krzyżowej o godz. 20.00. Od godz. 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. 
 8. Za tydzień Niedzielą Palmową rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. 
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na tacę inwestycyjną przeznaczone na spłatę nowych żyrandoli w naszym kościele. 
 10. W związku ze Świętami  pragniemy pomóc uboższym  i potrzebującym rodzinom i osobom naszej parafii. Dary żywnościowe i słodycze można składać do następnej niedzieli tj. do 28.03.br.  do kosza przy ołtarzu św. Józefa. Parafialny Zespół Caritas w następną niedzielę będzie zbierał przy wyjściu z kościoła ofiary do puszek przeznaczone na świąteczną pomoc. 
 11. Kto chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego może to uczynić przez dwie najbliższe niedziele do puszki stojącej przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!
 12. W przyszłą niedzielę członkowie Koła Misyjnego będą rozprowadzać palmy, z których dochód będzie przeznaczony na cele misyjne. 
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki wielkanocne (koszt 6 zł).
 14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, nowego numeru Galilei oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 15. W następną niedzielę w nocy przestawiamy zegarki o godzinę do  przodu z godz. 2.00 na 3.00. Śpimy o godzinę krócej. Rozpoczyna się czas letni.
 16. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Marlena Grzesiak  l. 79 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 17. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz