Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 21.04.2019

 1. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie – Alleluja! Niech ta radość przenika nasze serca. W imieniu wszystkich Kapłanów z naszej parafii pragnę Wam Drodzy Parafianie i  przybyli Goście złożyć jak najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech Zmartwychwstały Pan napełni Wasze serca radością i pokojem. Niech wleje w Wasze rodziny i całą naszą parafię  miłość i optymizm. Niech doda sił potrzebnych w codziennym życiu. Niech obdarzy łaską zdrowia wszystkich a zwłaszcza chorych i cierpiących. Przekażcie te nasze życzenia tym wszystkim, którzy z powody choroby musieli pozostać w domach, tym którzy te dni spędzą w szpitalach, tym którzy pracują na morzu i poza granicami Polski, wszystkim którzy w te święta są z dala od swoich najbliższych. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!
 2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i przeżywania Wielkiego Tygodnia. Kapłanom wyrażamy wdzięczność za  posługę w sakramencie pojednania, za modlitwy i udział w obrzędach liturgicznych. Paniom oraz Panom z Parafialnej Wspólnoty Mężczyzn dziękujemy za piękne przygotowanie kwiatów i dekoracji naszej świątyni. Całej służbie liturgicznej pod przewodnictwem Ks. Pawła i naszego kleryka Damiana  za przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii Triduum Paschalnego. Wszystkim grupom za adorację, Pani Hani i Panu Przemkowi oraz „Scholi In Domino” za ubogacenie śpiewem liturgii. Dziękuję Wam Bracia i Siostry za obecność, modlitwę i przykład wiary jaki daliście w ciągu tych dni. Wszystkim składam serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. W II Dzień Świąt – w Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu zbiórka do puszek przed kościołem na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 4. Wyrażamy wdzięczność tym, którzy podzielili  się darami z najbardziej potrzebującymi a Parafialnemu Zespołowi Caritas dziękujemy za  ich rozdanie tym osobom.
 5. Uroczystości odpustowe w naszej parafii odbędą się za tydzień w Niedzielę Bożego Miłosierdzia tj. 8.04.2018r. Uroczysta Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 13.00 a po niej Koronka do Bożego Miłosierdzia i procesja wokół kościoła.
 6. Po Mszy odpustowej około godz. 14.30 do 18.00 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na  „minifestyn odpustowy” przy muzyce i zabawie. Dla dzieci są przewidziane różne konkursy z nagrodami. „Do tańca i różańca” będzie grał zespół muzyczny Ks. Zygmunta Słomskiego z Gdańska Jasienia.  Wszystkich też zapraszamy na gorącą zupę oraz kawę i ciastko. Zwracamy się o pomoc w organizacji festynu i upieczenie ciast na to nasze –  parafialne święto.
 7. W niedzielę za tydzień o godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 8. Spotkanie dla organizatorów i pragnących pomóc w środę o godz. 19.00.
 9. Nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem dzisiaj oraz przez Oktawę Wielkanocną codziennie o godz. 15.00.
 10. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 11. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha.
 12. Koło Misyjne dziękuję za ofiary złożone w Niedzielę Palmową przy okazji nabywania palm. Fundusze zostaną przekazane na misje. Bóg zapłać!
 13. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka śp. Jadwiga Górska l.94 z ul. Miłosza. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczny numer naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie.

Dodaj komentarz