Ogłoszenia Duszpasterskie 21.04.2024

1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej.  Zachęcamy i prosimy o modlitwę w tej intencji.
  1. Wspólnotę Czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a potem na spotkanie do salki na plebanii.
  1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
  1. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencjach misyjnych i Koła Misyjnego.
  1. W czwartek o godz. 17.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
  1. W tym tygodniu ze względu na Bierzmowanie nie będzie w piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia.
  1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w sobotę  o godz. 7.00 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic  a  o godz. 7.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
  1. W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 Ks. Bp Piotr Przyborek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  • we wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej;
  • w czwartek – święto św. Marka, ewangelisty.
  1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna przeznaczona jest na przebudowę Domu Parafialnego. Do końca miesiąca zostanie wyłoniony wykonawca. Prace planujemy rozpocząć w okolicach wakacji, by stan surowy zamknąć przed zimą. Przewidywany koszt rozbiórki i postawienia nowego budynku w stanie surowym zamkniętym to około 900 tys. zł  +VAT.  Za wszelkie ofiary  dziękujemy serdecznym Bóg zapłać!
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
  1. Wszystkim życzymy  radosnej niedzieli oraz pełnego Bożej łaski, dobrego i zdrowego tygodnia.  Szczęść Boże!