Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.05.2023

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 1. W dniu jutrzejszym przeżywamy 27-rocznicę konsekracji naszego kościoła. Podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18.00 będziemy dziękowali za wszystkich budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni. 
 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy.
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i po południu  w ramach nabożeństwa majowego. 
 1. W piątek przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, którym życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, wdzięczności od dzieci a zmarłym radości nieba. 
 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godziny 19.30. 
 1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w sobotę  o godz. 7.00 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 7.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
 1. Młodzież klas VIII, która za rok przyjmie sakrament bierzmowania zapraszamy na  spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do salki na plebanii.
 1. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona będzie na remont plebanii. 
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Leszek Gryzik l.65 z ul. Legionów, śp. Halina Puch l. 82 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i  śp. Antonina Pawelec l. 93 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!