Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.05.2022

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy 26-rocznicę konsekracji naszego kościoła. Ze względu na niedzielę będziemy liturgicznie przeżywali tę uroczystość w dniu jutrzejszym.
 1. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30. a w czwartek z racji bierzmowania o godz.17.00.  Serdecznie zapraszamy.
 1. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego. 
 1. W czwartek przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, którym życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, wdzięczności od dzieci a zmarłym radości nieba. 
 1. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka i adoracja do godziny 19.30. 
 1. W piątek biuro parafialne będzie czynne w godzinach porannych od 9.00-10.00. Za utrudnienia przepraszamy. 
 1. W sobotę 28 maja przypada 41. rocznica śmierci Błog. kard. Stefana Wyszyńskiego. W tym dniu za Jego wstawiennictwem będziemy modlili się w intencji naszej Ojczyzny. 
 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej  6141 zł. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Przypominamy, o zbiórce darów dla parafii w Rohatyniu na Ukrainie. Dary spożywcze i materiały sanitarne (szczegóły na plakacie) można składać przy ołtarzu św. Jana Pawła II. Żołnierze ukraińscy proszą także o różańce. Ks. Jan Wójcik, proboszcz z Rohatynia będzie gościł w naszej parafii na czuwaniu fatimskim w dniu 13 czerwca br. i wówczas będzie mógł zabrać  dary. Za wszelką pomoc dla pogrążonej w wojnie Ukrainy wyrażamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. W dzisiejszym  numerze Gościa Niedzielnego znajduje się artykuł o naszej parafii. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!