Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.08.2021

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.
 1. W czwartek  przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30 i 18.00.  Zapraszamy w tym dniu jeszcze  na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.  
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają ponadto:
  •    we wtorek: święto św. Bartłomieja, Apostoła;
  •    w piątek: wspomnienie św. Moniki;
  •   w sobotę: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;
 1.   W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. Już dziś informujemy, że Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych zostanie odprawiona w następną środę tj. 1.09.br. o godz. 8.00, a dla uczniów szkół średnich o godz. 18.00. W tym dniu po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele dla młodzieży, która pragnie w 2022 roku przyjąć sakrament bierzmowania. Poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów odbędzie się w niedzielę tj. 05.09. na Mszy św. o godz. 11.30.
 1. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w następnym roku mają przystąpić do I-komunii św. odbędzie się w poniedziałek tj. 06.09.br. o godz. 19.00 w kościele.
 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej 6219,10 zł. Za wszelkie ofiary, także te przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. Dziękujemy też Paniom z Koła misyjnego za przygotowanie wiązanek kwiatów i ziół na Uroczystość Wniebowzięcia NMP i za wszelkie złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone na cele misyjne. Zebrano 2164 zł. Bóg zapłać!
 1. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 1. Wszystkim życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!