Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.09.2019

 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 2. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 3. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 4. Od następnego wtorku rozpoczniemy miesiąc październik. Już dziś informujemy, że Nabożeństwo Różańcowe będzie w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorki i piątki o godz.17.30. W niedzielę Różaniec Rodzinny o godz. 17.30.
 5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek: wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera;
  • w piątek: wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
  • w sobotę: wspomnienie Św. Wacława, męczennika.
 6. Pragniemy reaktywować Grupę Miłosierdzia w naszej parafii. Wszystkich którzy należeli do tej wspólnoty i chętnych pragnących rozszerzać Kult Bożego Miłosierdzia zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a po Niej na spotkanie w salce na plebanii.
 7. Informujemy, że w biurze parafialnym w godzinach urzędowania można zgłaszać intencje mszalne na 2020 rok. 
 8. Pielgrzymów udających się w dniach 19-26 października do Gruzji zapraszamy na spotkanie z organizatorami w niedzielę za tydzień tj. 29.09.br. o godz. 16.00 do salki na plebanię.
 9. Zachęcamy do czytania prasę katolickiej.  Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Leszek Kołakowski l.60 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej i śp. Zofia Daniszewska l.80 z ul. Kopernika. Ich i wszystkich naszych zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz