Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.10.2023

 1. Ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych o godz. 17.30, dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorek i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.  
 1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia  i wszystkich, którzy chcą włączyć się w tę grupę apostolską zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a potem na spotkanie w salce na plebanii.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach różańca o godz. 17.30.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja w ciszy do godz. 19.30.
 1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w sobotę o godz. 7.00 na Różaniec, o godz. 7.30 na Mszę św. w intencji wspólnoty  i wymianę  tajemnic różańcowych.
 1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 9.00 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową i podać godzinę.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną przeznaczone na remont plebanii. Bóg zapłać!
 1. W związku z przypadającym teraz Tygodniem Misyjnym w następną niedzielę zbiórka do puszek na misję. 
 1. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Wanda Dąbkowska l.74 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Bolesław Baczyński l. 87 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!