Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.11.2020

  1. Apostolstwo MB Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w ostatnie już dni listopada na modlitwę za naszych zmarłych – na drogę krzyżową odprawianą w dni powszednie o godz. 7.30. 
  2. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30.
  4. Od przyszłej niedzieli Adwentem rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Roraty będą w dni powszednie o godz. 6.30. Dzieci przynoszą na roraty lampiony, które można wykonać w domu albo zakupić przy wyjściu z kościoła.  
  5. Planujemy, by Msze św. roratnie były transmitowane on-line. W dzisiejszą niedzielę będą transmitowane on-line Msze  św. o godz. 10.00 i 11.30. Adres internetowy znajduje się na stronie parafii.
  6. Poświęcone opłatki wigilijne oraz  świece wspierające Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom tak jak w latach poprzednich są dostępne przy wyjściu z Kościoła a także w zakrystii  i  w biurze parafialnym.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w minioną niedzielę ofiary na „tacę inwestycyjną” –przeznaczone  na nowe żyrandole do naszego kościoła. Zebraliśmy 4308,80 zł. Bóg zapłać także za ofiary składane w biurze parafialnym czy przesyłane na konto parafialne.
  8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, NiedzieliMiłosierdzia.  Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
  9. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tego ostatniego tygodnia roku kościelnego. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz