Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.05.2021

 1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. 
 2. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30. a w czwartek z racji bierzmowania o godz.17.00.  Serdecznie zapraszamy.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego. 
 4. W środę przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, którym życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, wdzięczności od dzieci a zmarłym radości nieba. 
 5. Przypominamy, że w najbliższy czwartek tj. 27 maja br. o godz. 18.00  Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W związku z tym nabożeństwo majowe w czwartek będzie wyjątkowo o godz. 17.00.
 6. Spowiedź dla młodzieży przed bierzmowaniem, ich rodziców i świadków w środę o godz. 18.00.
 7. W piątek, 28 maja przypada 40. rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Módlmy się za Jego wstawiennictwem w intencji naszej Ojczyzny. 
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka i adoracja do godziny 19.30. 
 9. Osoby przygotowujące ołtarze na Boże Ciało oraz wszystkich niosących chorągwie, sztandary, figurki, baldachim  w procesji i osoby pragnące pomóc przy organizacji i przebiegu procesji (według tradycyjnej trasy) a także przedstawicieli wszystkich wspólnot naszej parafii zapraszamy w piątek  na godz. 16.45 do salki na plebanii na spotkanie organizacyjne.
 10. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na nowe stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej  11.020 zł. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie.  Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 12. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz