Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.06.2024

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku. 
 1. Do następnej niedzieli włącznie zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30. 
 1. Dzisiaj przypada dzień Ojca. Wszystkim tatusiom życzymy wiele Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa św. Józefa, a zmarłym wypraszamy niebo.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
 • w czwartek – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;
 • w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
 • w sobotę– uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
 1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
 1. W środę Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 1. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Misji i Koła Misyjnego.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w sobotę o godz. 7.00 na różaniec, wymianę tajemnic a o godz.7.30 na Mszę św. w intencji tej Wspólnoty.
 1. Wyrażamy wdzięczność Ks. Marianowi za podarowanie parafii 5 ornatów z racji przeżywanego srebrnego Jubileuszu przyjęcia świeceń kapłańskich.
 1. Przypominamy, że w czasie wakacji zmianie ulegnie porządek niedzielnych Mszy świętych. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30. W ich miejsce będzie jedna Msza św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. nie ulegają zmianie. A zatem od następnej niedzieli do 01 września włącznie Msze św. niedzielne będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 1. Informujemy, że w czasie wakacji, a więc od jutra w dni powszednie spowiedź będzie 15 minut przed Mszą św. W czerwcu ze względu na nabożeństwo czerwcowe spowiedź wieczorem będzie wyjątkowo po Mszy św. wieczornej. 
 1. W czasie wakacji zmieniają się także godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na remont Domu Parafialnego  7966,40 zł. Na konto parafialne wpłacono 5310 zł. Za wszelkie ofiary, składamy serdeczne Bóg zapłać! W minionym tygodniu zalano fundamenty  rozpoczęto stawianie ścian. W tym tygodniu planowane jest wyciągnięcie ścian do powierzchni gruntu, wymurowanie i zrobienie izolacji.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 1. Ks. Proboszcz bardzo dziękuje  za wsparcie a przede wszystkim za   modlitwy  za mamę Agnieszkę w okresie Jej choroby i po śmierci a także za udział w pogrzebie. Bóg zapłać!
 1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia, a dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz katechetom dobrych wakacji.  Szczęść Boże!