Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.08.2020

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim Bożego wypoczynku.
 2. W środę  przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30 i 18.00.  Zapraszamy w tym dniu jeszcze  na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.  
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają ponadto:
  •    w poniedziałek: święto św. Bartłomieja, Apostoła;
  •    w czwartek: wspomnienie św. Moniki;
  •   w piątek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;
  •   w sobotę: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 4. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 6. Już dziś informujemy, że Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych i średnich zostanie odprawiona w następny wtorek tj. 1.09.br. o godz. 8.00, a dla uczniów szkół średnich o godz. 18.00. Poświęcenie tornistrów dla pierwszoklasistów odbędzie się w następną niedzielę tj. 30.08. na Mszy św. o godz. 11.30. 
 7. Spotkanie dla rodziców dzieci, które we wrześniu mają przystąpić do I-komunii św. odbędzie się w następny poniedziałek tj. 31.08. br. o godz. 19.00 w kościele.
 8. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy nowe żyrandole 6525,18 zł. Dziękujemy także anonimowej osobie, która sama ufundowała jeden żyrandol. Serdeczne Bóg zapłać!
 9. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc dla Liban po wybuchu w Bejrucie. Za wszelkie przejawy solidarności gorąco dziękujemy.  
 10. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. 
 11. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 12. Wszystkim życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz