Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 23.10.2022

 1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 13.00 pod przewodnictwem Ks. Abpa Tadeusza Wojdy SAC będziemy dziękowali za 40 lat istnienia naszej parafii,  prosząc o potrzebne łaski dla wszystkich budowniczych i całej wspólnoty a dla zmarłych o łaskę nieba. Po Mszy św. pamiątkowe zdjęcie przed kościołem.
 1. Wyrażamy wdzięczność dzieciom i Ich rodzicom a także katechetom za piękne prace wykonane z okazji jubileuszu parafii. Wręczenia nagród w następną niedzielę tj. 30.10.br. na Mszy św. o godz. 11.30.
 1. Ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe: dla dorosłych o godz. 17.30, dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorek i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.  

\

 1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia  i wszystkich, którzy chcą włączyć się w tę grupę apostolską zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a potem na spotkanie w salce na plebanii.
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach różańca o godz. 17.30.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja w ciszy do godz. 20.00.
 1. W następną niedzielę na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, w które będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na cele inwestycyjne (m.in. na remont plebanii). 
 1. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 8.30 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową i podać godzinę.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na tacę inwestycyjną przeznaczone na spłatę oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać!
 1. W związku z przypadającym teraz Tygodniem Misyjnym w następną niedzielę zbiórka do puszek na misję. 
 1. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności nasze Parafianki: śp. Irena Kowalska   l.86  z ul. Powstania Śląskiego, śp. Jadwiga Frymus l. 87 z ul. Powstania Śląskiego i śp. Teresa Piepiorka l. 90 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!