Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 24.05.2020

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie  o godz.17.30.
 3. We wtorek przypada Dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach, którym życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, wdzięczności od dzieci a zmarłym radości nieba. 
 4. W środę Nowenna  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach nabożeństwa majowego.
 5. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce i o świętość kapłanów.
 6. W czwartek, 28 maja przypada 39. rocznica śmierci Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Módlmy się za Jego wstawiennictwem w intencji naszej Ojczyzny. 
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej Godzinki o Bożym Miłosierdziu, koronka  i adoracja do godziny 19.30. 
 8. W następną niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tradycyjne archidiecezjalne czuwanie i modlitwa rozpoczną się w wigilię Uroczystości w sobotę o godz. 20.00 w kościołach stacyjnych, następnie ok. 23.00 każdy z uczestników czuwania przejdzie indywidualnie (bez procesji) do Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, gdzie o 24.00 będzie sprawowana Eucharystia. Informacja o kościołach stacyjnych wywieszona jest w gablocie.
 9. Przypominamy, że Ks. Paweł w tym roku, w środę 27 maja będzie przeżywał 25-rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Uroczystą Mszę św. dostojny Jubilat odprawi w naszym kościele w następną niedzielę tj. 31maja o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.
 10. Przedstawicieli wszystkich wspólnot naszej parafii zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 do salki na plebanii. 
 11. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii także te przesyłane na konto bankowe. Bóg zapłać!
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i kwartalnik Galilea.  Zachęcamy do lektury.
 13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Wanda Król l. 89 z ul. Powstania Wielkopolskiego; śp. Ryszarda Grad l. 79 z ul. Powstania Wielkopolskiego i śp. Kazimierz Sibilski l. 91 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej.   Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 14. Wszystkim życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, błogosławionego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz