Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 25.06.2023

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku. 
 1. Do piątku zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy tak pobożnie uczestniczyli w tym nabożeństwie przez cały miesiąc. Bóg zapłać!
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • we wtorek – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy;
 • w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
 • w czwartek– uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
 1. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. a po Niej na spotkanie do salki na plebanii.
 1. W środę Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i w ramach nabożeństwa czerwcowego.
 1. Braci z Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i chętnych Panów zapraszamy w środę  na Mszę św. o godz. 18.00 a potem na spotkanie w salce na plebanii.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 1. W tym tygodniu przypada I-sobota miesiąca.
 1. W I -sobotę miesiąca o godz. 7.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie i adoracja do godziny 9.00.
 1. Przypominamy, że w czasie wakacji zmianie ulegnie porządek niedzielnych Mszy świętych. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 i 8.30. W ich miejsce będzie jedna Msza św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. nie ulegają zmianie. A zatem od następnej niedzieli do 27 sierpnia włącznie Msze św. niedzielne będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 1. Informujemy, że w czasie wakacji o więc od jutra w dni powszednie spowiedź będzie 15 minut przed Mszą św. W czerwcu ze względu na nabożeństwo czerwcowe spowiedź wieczorem będzie wyjątkowo po Mszy św. wieczornej. 
 1. W czasie wakacji zmieniają się także godziny urzędowania kancelarii parafialnej. Będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na remont plebanii 6003,68  zł. Za wszelkie ofiary, także te przesyłane na konto parafialne  składamy serdeczne Bóg zapłać!
 1. W  dniach 11-14 września br. organizujemy autokarową pielgrzymkę. Trasa: Gdynia, Częstochowa, Baranów Sandomierski, Nałęczów, Wąwolnica, Zamość i Krasnobród. Koszt przejazdu, noclegów i biletów wstępu, przewodników i wyżywienia  wynosi ok. 850 PLN. Zapisy u Ks. Proboszcza.
 1. W dniach 7-10 października br. organizujemy pielgrzymkę do Wilna i Kowna.  Koszt ok. 1200 zł. Zapisy u Ks. Proboszcza.
 1. W następną niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.  
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę i naszą gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 1. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia, a dzieciom, młodzieży i nauczycielom oraz katechetom dobrych wakacji.  Szczęść Boże!