Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 25.10.2020

 1. Ostatnie w tym roku nabożeństwa różańcowe do soboty włącznie: dla dorosłych o godz. 17.30, dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 16.30 a dla młodzieży we wtorek i piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.  
 2. Wspólnotę Czcicieli Bożego Miłosierdzia  i wszystkich, którzy chcą włączyć się w tę grupę apostolską zapraszamy we wtorek na wieczorną Mszę św. sprawowaną w intencji tej grupy.
 3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i w ramach różańca o godz. 17.30.
 4. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar Intronizacji NSPJ z prośbą o jej dobre owoce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka  i adoracja do godz. 19.30.
 6. Kartki z wypominkami za naszych zmarłych można składać podczas niedzielnej tacy a także w zakrystii lub w biurze parafialnym. By uniknąć pomyłek tzw. „wypominki całoroczne”, prosimy składać osobiście w zakrystii lub biurze parafialnym. Intencje na Msze św.  zbiorowe, które będą odprawiane w Dzień Zaduszny tj. 2 listopada o godz. 8.30 i 18.00 prosimy, by wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o Mszę św. zbiorową.
 7. W następną niedzielę – 1 listopada – przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.  Msze św. jak w każdą niedzielę.
 8. W następny poniedziałek tj.- 2 listopada- Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 8.30, a po południu o godz. 17.00 i 18.00. Msza św. o godz. 8.30 i 18.00  tradycyjnie jest Mszą zbiorową za naszych zmarłych. Intencje na te Msze św. można jeszcze składać do następnej niedzieli włącznie. Naszą modlitwą pomóżmy naszym wiernym zmarłym dostać się do nieba.
 9. Cieszymy się, że Ks. Bp Jacek Jezierski administrator archidiecezji gdańskiej ustanowił szafarzami nadzwyczajnymi Komunii św. dwóch naszych Parafian: Pana Adriana Chmiel i Pana Adama Cieślickiego. Gratulujemy i życzymy im owocnej posługi. 
 10. W dniu dzisiejszym przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na misje.
 11. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na nowe żyrandole 4996 zł. Za wszelkie ofiary także te składane na konto bankowe parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!
 12. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 13. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin śp. Józef Szwabe   l.88 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 14. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego, zdrowego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz