Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.09.2021

 1. Od piątku rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwo różańcowe  w dni powszednie: dla dorosłych o godz.17.30, dla dzieci we wtorki i w piątki  o godz. 16.30, a dla młodzieży we wtorki i w piątki o godz.17.30. W niedzielę nabożeństwo różańcowe dla całych rodzin o godz. 17.30. Odpowiedzmy pozytywnie na prośbę Maryi z Fatimy, Gietrzwałdu, Lourdes, by codziennie modlić się na różańcu.
 1. Krąg Kościoła Domowego i małżeństwa pragnące włączyć się do tej wspólnoty zapraszamy w sobotę tj. 02.10.br o godz. 10.00 na spotkanie  w salce na plebanii. 
 1. Wspólnotę Bożego Miłosierdzia zapraszamy we wtorek na wieczorna Mszę św.,  a po Niej na spotkanie w salce na plebanii.
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w poniedziałek: wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera;
 • we wtorek: wspomnienie Św. Wacława, męczennika;
 • w środę: wspomnienie Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Michała;
 • w czwartek: wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
 • w piątek: Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;
 • wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
 • w następną niedzielę: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; Imieniny Ojca św.
 1. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna  za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha.
 1. W tym tygodniu przypadają: I-piątek i I-sobota miesiąca. 
 1. W I-piątek okazja do spowiedzi św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 16.00. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz.7.00 oraz o godz. 17.30 wraz z nabożeństwem różańcowym; o godz. 16.30 Msza św. dla dzieci a po Niej nabożeństwo różańcowe.  Rodziców prosimy, by dopilnowali aby dzieci i młodzież skorzystały w tym dniu ze spowiedzi i uczestniczyły we Mszy św. 
 1. Chorych z posługą sakramentalną  Ks. Kazimierz i  Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00, a Ks. Paweł w sobotę również od godz. 9.00.
 1. W sobotę zapraszamy  o godz. 7.00 na Mszę św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie. 
 1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty.
 1. Organizujemy  konkurs dla dzieci na różaniec z kasztanów, żołędzi czy innych rzeczy. Podpisane różańce przynosimy do kościoła do niedzieli 17. października. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę 24 października br. na Mszy św. o godz. 11.30. 
 1. W roku poświęconym św. Józefowi organizujemy 1-dniową pielgrzymkę autokarową  do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 23 października. Zapisy i informacje u ks. Proboszcza.
 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa  Niedzielnego, Niedzielę oraz naszą parafialną gazetkę  Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 1. Informujemy, że w minioną niedzielę zebraliśmy na stacje drogi krzyżowej z mozaiki włoskiej 6010,50 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy. 
 1. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 1. W dzisiejszą niedzielę przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze na 2022 rok. Ofiary z kalendarzy przeznaczone są na funkcjonowanie Gdyńskiego Hospicjum. Bóg zapłać!
 1. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!