Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia duszpasterskie 26.07.2020

 1. Bardzo serdecznie witamy wszystkich gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy wakacji i życzymy wszystkim dobrej pogody  oraz Bożego wypoczynku. 
 2. W środę zapraszamy na Nowennę  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 3. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu, Koronka i adoracja do godz. 19.30.
 4. Od soboty rozpoczynamy miesiąc sierpień, który starajmy się przeżyć w całkowitej trzeźwości, ofiarując Panu Bogu nasze wyrzeczenia w intencji ludzi uzależnionych i ich rodzin, szczególnie z naszej parafii. 
 5. W kalendarzu liturgicznym przypadają w tym tygodniu:
  • w środę – wspomnienie Św. Marty;
  • w piątek –wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;
  • w sobotę – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora K-ła. 
 6. W tym tygodniu przypada I-sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 7. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty. 
 8. W minioną niedzielę zebraliśmy na alarm i  monitoring naszego kościoła  5429 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
 9. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. 
 10. Informujemy, że w wyniku wyboru projektu żyrandoli do naszej świątyni  dokonanego przez Parafian w minioną niedzielę zwyciężył projekt, który znajduje się na tablicy i oznaczony był kolorem niebieskim. 
 11. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Arkadiusz Rajchert       l. 62  z ul. Cylkowskiego. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
 13. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz