Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 30.06.2019

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku. 
 2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy tak pobożnie uczestniczyli w tym nabożeństwie przez cały miesiąc  a także dziewczynkom sypiącym kwiatki i noszącym chorągwie w czasie oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać!
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w środę, 03.07 – święto św. Tomasza, apostoła;
  • w sobotę, 06.07 – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. 
 4. W środę Nowenna  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 5. W tym tygodniu przypada I-czwartek,  I-piątek i I-sobota miesiąca.
 6. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 7. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek  o godz. 7.00 i 18.00.
 8. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz. 17.00.
 9. W piątek okazja do spowiedzi św. przed porannymi Mszami i od godz. 17.00 – 18.30.
 10. W I -sobotę miesiąca o godz. 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 11. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę  o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji  tej wspólnoty. 
 12. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.30 a Ks. Paweł  w następnym miesiącu (ze względu na urlop). 
 13. W następną niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.  Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 15. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin: śp. Czesław Ott z ul. Powstania Wielkopolskiego. Polećmy Jego i wszystkich naszych  zmarłych  Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 16. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz