Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia Duszpasterskie 30.06.2024

 1. Serdecznie witamy w naszej parafii wszystkich Gości przebywających na wakacjach i urlopach i życzymy błogosławionego wypoczynku. 
 1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy tak pobożnie uczestniczyli w tym nabożeństwie przez cały miesiąc. Bóg zapłać!
 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
 • w środę – święto św. Tomasza, apostoła;
 • w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. 
 1. W środę Nowenna  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00.
 1. W tym tygodniu przypada I-czwartek,  I-piątek  i I-sobota miesiąca.
 1. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  adoracja do godz. 18.00 .
 1. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek  o godz. 7.30 i 18.00.
 1. Nabożeństwo  I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.30 i o godz. 17.00.
 1. W piątek okazja do spowiedzi św. przed poranną Mszą św. i od godz. 17.30 – 18.30.
 1. W I-sobotę miesiąca o godz. 7.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo I-sobotnie.
 1. Przypominamy, że od dzisiejszej niedzieli do 01 września włącznie Msze św. niedzielne będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
 1. W czasie wakacji  w dni powszednie spowiedź będzie 15 minut przed Mszą św.
 1. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna w poniedziałek od godz. 16.45-17.45 oraz w czwartek od godz. 9.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się po Mszach świętych.
 1. Jeśli chodzi o prace przy przebudowie Domu Parafialnego. W tym tygodniu postawiono ściany, wypełniono betonem pustaki szalunkowe i filary oraz wykonano izolację. W następnym tygodniu planowane jest dokończenie izolacji, przyklejenie styropianu, zasypanie ścian i wylanie posadzki chudym betonem. 

Za wszelkie ofiary składane na ten cel  gorące Bóg zapłać i zwracamy się z serdeczną prośbą o wspieranie tych prac ofiarami i modlitwą. 

 1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie. Zachęcamy do lektury.
 1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Janina Szopna l. 88 z ul. Powstania Wielkopolskiego. Ją i wszystkich naszych zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 1. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, słonecznego tygodnia.  Szczęść Boże!