Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca 2019 r.

 1. W środę rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu – szczególny czas do przygotowania się na Święta Wielkanocne. Mają nam w tym pomóc: modlitwa, post i jałmużna.
 2. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 3. Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu dla dorosłych o godz. 9.00 i 17.15; dla dzieci o godz. 16.30 a dla młodzieży  o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
 4. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 5. Przypominamy że, Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywali w naszej parafii w trzecim tygodniu Wielkiego Postu tj.  od 24 -28 marca czyli od niedzieli do czwartku. Już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Program rekolekcji zamieszczony jest w gazetce  Miłosierdzie na stronie internetowej parafii i w gablotce.
 6. Ogłaszamy  konkurs na największą, wykonaną przez dzieci z udziałem rodziców, palmę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Palmową na Mszy św. o 11.30.
 7. W  środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 8. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 9. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się jutro tj. w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa.
 10. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 do kościoła.
 11. Ojcowie Franciszkanie z Niepokalanowa wystawią w naszym kościele misterium: „Męka św. Maksymiliana Kolbego” w sobotę po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00 serdecznie zapraszamy.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w minioną niedzielę ofiary złożone na Gdańskie Seminarium Duchowne. Zebraliśmy 1099 zł. Bóg zapłać!
 13. W następną niedzielę taca inwestycyjna przeznaczona na zakup paliwa na ogrzewanie naszego kościoła.
 14. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Miłosierdzia oraz kolejnego numeru miesięcznika Galilea. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 15. Przypominamy, że Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 34 z oddziałami integracyjnymi zaprasza na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI w sobotę 16 marca br. w godzinach od 10.00-14.00. Szczegółowy program wywieszony jest na plakacie w gablotce.
 16. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi Parafianie: śp. Andrzej Czopek l.65 z ul. Powstania Śląskiego; śp. Bogumiła Stenka l. 82 z ul. Boh. Starówki Warszawskiej. Ich i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 17. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego pierwszego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz