Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 LUTEGO 2018 R.

 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 1. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz.9.00 i o godz. 17.15;  dla dzieci o  po Mszy św. o godz. 16.30  a dla młodzieży o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
 1. Dzisiaj, w II niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W dniu dzisiejszym w całej Polsce zbierane są do puszek ofiary przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom poprzez dzieło pomocy Ad Gentes. Za wszelkie wsparcie misjonarzy składamy serdeczne: Bóg zapłać!
 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 1. W tym tygodniu przypadają: I-czwartek, I-piątek i I-sobota miesiąca.
 1. W czwartek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu a o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna za Intronizację NSPJ w Ojczyźnie i na świecie oraz o świętość kapłanów.
 1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha.
 1. Zawiązała się w naszej parafii wspólnota mężczyzn. Panów, niezależnie od wieku a w szczególności dawnych ministrantów zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 19.00 do salki na plebanii.
 1. W I-piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św. dla dzieci a po Niej Droga Krzyżowa. Nabożeństwo I-piątkowe po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00. O   18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Bożego Miłosierdzia, a po Niej spotkanie dla tej grupy w salce przy plebanii.
 1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 15.00. 
 1. Chorych z posługą sakramentalną Ks. Kazimierz i Ks. Proboszcz odwiedzą w piątek od godz. 9.00. Ks. Marcin w sobotę również od godz. 9.00.
 1. Członków Żywego Różańca Św. zapraszamy w I-sobotę o godz. 7.30 na modlitwę różańcową i wymianę tajemnic a o godz. 8.30 na Mszę św. w intencji tej wspólnoty.

Po Mszy św. Ks. Proboszcz zaprasza należących do 5 i 6 róży na krótkie spotkanie przy herbatce do salki na plebanii. 

 1. Kandydatów do bierzmowania nieobecnych w ubiegły poniedziałek na katechezie zapraszamy jutro na godz. 19.00 do salki na plebanii a wszystkich kandydatów we wtorek na godz. 19.00 do kościoła  na spotkanie  przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.
 1. Od następnej niedzieli będziemy przeżywali w naszej parafii Misje Święte. Rozpoczęcie w sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 i w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. W tym dniu zapraszamy także wszystkich na godz. 20.00 na Apel misyjny. Szczegółowy program misji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii, w gablotce i na folderach, które jeszcze są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Bardzo prosimy Wszystkich skorzystajcie z tego szczególnego czasu rozlewania się w naszej parafii Bożej Łaski.
 1. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w minioną niedzielę ofiary przeznaczone na ogrzewania kościoła. Zebraliśmy 6802 zł. Bóg zapłać!
 1. W następną niedzielę comiesięczna zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne.
 1. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego drugiego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz