Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 KWIETNIA 2018 R.

 1. W dniu dzisiejszym w Kościele Gdańskim Dzień Modlitw o Powołania do Gdańskiego Seminarium Duchownego. Jest to zarazem Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.
 2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do podniosłego przeżycia odpustu parafialnego w minioną niedzielę: Kapłanom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Organistom, Zakrystianowi Panu Mariuszowi, pocztom chorągwianym, wszystkim czytającym i przynoszącym dary ołtarza a przede wszystkim Wam bracia i siostry. Państwu Marzenie i Krzysztofowi Siedlikowskim i rodzicom dzieci komunijnych za nowe ornaty.
 3. Wyrażamy ogromną wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu parafialnego. Paniom ze wspólnot, Panom z Parafialnej Wspólnoty Mężczyzn, lektorom, wszystkim sponsorom: Firmie Omega, Piekarni Gotowała, osobom, które upiekły ciasta i pozostałym anonimowym darczyńcom. Wszystkim dziękujemy za radosne świętowanie.
 4. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy w środę Adorowali Najświętszy Sakrament.
 5. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź zaprasza Wszystkich Diecezjan w następną niedzielę tj. 22 kwietnia br. do Archikatedry Oliwskiej  na Mszę św.  sprawowaną o godz. 13.00 z okazji 10-rocznicy Ingresu do Bazyliki Archikatedralnej i uroczystego rozpoczęcia posługi w Archidiecezji Gdańskiej. Mszy św. przewodniczyć będzie Ks. Biskup Wiesław Mering, Biskup Włocławski. Eucharystia transmitowana będzie przez Telewizję Trwam.
 6. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci.
 7. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji misji i  Koła Misyjnego.  Po Eucharystii spotkanie Koła Misyjnego w salce przy plebanii.
 8. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 9. Panów z Parafialnej Wspólnoty Mężczyzn i chętnych mężczyzn zapraszamy w środę na Mszę św. wieczorną a po Niej na spotkanie w salce na plebanii.
 10. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 11. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 12. Wspólnotę biblijno-modlitewną „Marana tha” zapraszamy na spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej, na 19.00 do salki na plebanii.
 13. Wyrażamy wdzięczność za złożone w dniu dzisiejszym ofiary na „tacę inwestycyjną” przeznaczone malowanie na II części elewacji naszego kościoła – strony tylnej. Serdeczne Bóg zapłać!
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego i Niedzielę i naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 15. W ubiegła niedzielę zebraliśmy na Caritas Diecezjalną 640 zł. Za wszelkie ofiary składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać!”
 16. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz