Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

~ OGŁOSZENIA ~ IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 MARCA 2018 R.

 1. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam Drodzy Parafianie za liczny udział i piękne, pełne wiary przeżycie Misji Świętych. Jesteśmy z Was dumni. Bóg zapłać!
 2. W następną niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Ks. Arcybiskup będzie modlił się z nami na Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 a o godz. 13.00 odprawi Mszę św. w trakcie której, udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III gimnazjum a grupy duszpasterskie złożą sprawozdania z działalności z ostatnich pięciu lat.  Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy z Pasterzem Kościoła Gdańskiego.
 3. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na nowennę do Ducha św. połączoną z próbami do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 18.00 i codziennie od poniedziałku do piątku na godz. 19.00. a w sobotę na próbę ze świadkami na godz. 16.00. 
 4. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, ich rodzin i świadków w sobotę o godz. 15.30.
 5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś i w następne  niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 6. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz. 9.00 i o godz. 17.15; dla dzieci o  po Mszy św. o godz. 16.30  a dla młodzieży o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
 7. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
 8. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 9. W czwartek o godz. 16.30 modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji z prośbą o jej dobre owoce.
 10. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Marana Tha.
 11. Zawiązała się w naszej parafii wspólnota mężczyzn. Panów, niezależnie od wieku a w szczególności dawnych ministrantów zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 19.00 do salki na plebanii.
 12. W sobotę zapraszamy na modlitwę wstawienniczą po Mszy św. wieczornej.
 13. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszą palmę wykonaną przez dzieci z pomocą rodziców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Niedzielę Palmową na Mszy św. o godz. 11.30.
 14. Po zakończeniu Mszy św. można nabyć przy wyjściu z kościoła dzisiaj i w niedzielę Palmową paschaliki wielkanocne (koszt ? zł).
 15. Informuję, że w minioną niedzielę zebraliśmy na Gdańskie Seminarium Duchowne misje święte 1121, 21 zł. Za wszelkie ofiary gorąco dziękujemy
 16. Za tydzień kolekta inwestycyjna przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 17. Kto chciałby złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego może to uczynić przez dwie najbliższe niedziele do puszki stojącej przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać!
 18. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 19. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasze Parafianki: śp. Zuzanna Prorwicz l. 93 z ul. Powstania Śląskiego i śp. Stanisława Blewąska l. 89 z tej samej ulicy. Je i wszystkich naszych zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 20. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i pełnego Bożej łaski, dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz