Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

Ogłoszenia parafialne 04.08.2019

 1. Bardzo serdecznie witamy gości spędzających na terenie naszej parafii czas urlopu czy  wakacji i życzymy wszystkim dużo słońca oraz Bożego wypoczynku.
 2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają: 
  • we wtorek: Święto Przemienienia Pańskiego
  • w czwartek: wspomnienie św. Dominika, prezbitera;
  • w piątek: święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy;
  • w sobotę: święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
 3. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 4. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar intronizacji  z prośbą o jej dobre owoce.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30
 6. W dniu dzisiejszym przed kościołem zbiórka do puszek na Gdańskie Seminarium Duchowne. Za złożone na ten cel ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”
 7. Przy wyjściu z kościoła  można nabyć aktualną prasę katolicką: Gościa      Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie.
 8. Przypominamy, że parafia nasza organizuje pielgrzymkę do Gruzji w terminie 19-26 października br. Chętni proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem w tym tygodniu i wpłatę wpisowego w wysokości 1000zł. 
 9. Organizujemy również 4-dniową pielgrzymkę autokarową ścianą zachodnią Polski    m. in.: do Wrocławia, Piekar Śląskich, Barda Śląskiego, Rokitna, Częstochowy w terminie 19-22 września br. Przewidywany koszt ok. 500 zł. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.
 10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności nasza Parafianka: śp. Henryka Gajewska l.89 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Ją i wszystkich naszych zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek …
 11. Wszystkim miłym Gościom i drogim Parafianom życzymy  dobrej niedzieli i pełnego Bożej łaski, błogosławionego tygodnia.  Szczęść Boże!

Dodaj komentarz