Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

ogłoszenia parafialne 10.11.2019

 1. Ostatni w tym roku Różaniec z wypominkami za naszych zmarłych dzisiaj o godz.17.30. Wspólnota Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci zaprasza w listopadzie w dni powszednie na Drogę Krzyżową w intencji zmarłych o godz. 7.30. 
 2. W dniu jutrzejszym 11-listopada przypada 101-rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Zapraszamy serdecznie do modlitwy za Ojczyznę zwłaszcza na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. Wywieśmy  na naszych domach i blokach flagi narodowe!
 3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypadają:
  • w poniedziałek- wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  • we wtorek-  wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • w środę – wspomnienie pierwszych świętych męczenników Polski;
  • w sobotę – wspomnienie NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
 4. Panów ze Wspólnoty św. Józefa i chętnych mężczyzn zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 a po Niej na spotkanie do salki na plebanii. 
 5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. odbędzie się w środę o godz. 19.00 w kościele. Obecność rodziców obowiązkowa.
 6. Poświęcenie i rozdanie książeczek do nabożeństwa dla dzieci z klas III będzie w następną niedzielę tj. 17 listopada na Mszy św. o godz. 11.30.
 7. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  po Mszy św. o godz. 8.30 i 18.00.
 8. W czwartek o godz. 16.30  modlitwa dziękczynna za dar Intronizacji NSPJ  z prośbą o jej dobre owoce.
 9. W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzinki o Bożym Miłosierdziu i adoracja do godz. 19.30.
 10. Serdecznie dziękujemy Panom, którzy odświeżyli krzyż i pomogli przy Jego zawieszeniu nad prezbiterium naszego kościoła. Bóg zapłać!
 11. W następną niedzielę zbiórka na tacę inwestycyjną przeznaczona na spłatę nowego wystroju prezbiterium. Za zrozumienie i wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 12. W następną niedzielę na sumie parafialnej o godz.10.00 zostaną poświęcone opłatki wigilijne, w które od następnego poniedziałku będzie można się zaopatrzyć w zakrystii lub w biurze parafialnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą w całości przeznaczone na pokrycie kosztów nowego prezbiterium.
 13. Cotygodniową prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę i naszą parafialną gazetkę Miłosierdzie można nabyć przy wyjściu z kościoła. 
 14. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz