Interactive Coloring

drag iconDrag any color from the left toolbar to an area or text in the page. A blue outline will indicate a droppable element.

drag iconOn mobile, wait a tiny bit until you drag the color drop.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.03.2019

II  N I E D Z I E L A   W I E L K I E G O   P O S T U

 1. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym dziś i we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz.17.15. Serdecznie zapraszamy.
 2. Droga Krzyżowa w najbliższy piątek dla dorosłych o godz.9.00 i o godz. 17.15;   dla dzieci o po Mszy św. o godz. 16.30 a dla młodzieży o godz.19.00. Niech nikogo z nas na tych nabożeństwach nie zabraknie.
 3. We wszystkie dni Wielkiego Postu (z wyjątkiem niedziel) zapraszamy także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia  przy wystawionym Najświętszym Sakramencie o godz. 15.00.
 4. W najbliższy czwartek o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk J.E. Ks. Bpa Zbigniewa Zielińskiego. Serdecznie zapraszam wszystkich na tę uroczystą Eucharystię, która jest świętem całej wspólnoty parafialnej.
 5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam od poniedziałku do środy na codzienną Nowennę do Ducha św. o godz. 18.45 a w czwartek o godz. 17.00.
 6. Spowiedź dla tej młodzieży i ich rodzin w środę o godz. 18.00.
 7. W poniedziałek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolstwa Matki Boskiej Patronki Dobrej Śmierci. Po Eucharystii spotkanie w salce na plebanii.
 8. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Uroczysta Msza św. o godz. 18.00.
 9. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Misji i Koła Misyjnego.
 10. Braci ze Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa i wszystkich chętnych Panów zapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00 i później na spotkanie w salce na plebanii.
 11. Od następnej niedzieli będziemy przeżywali w naszej parafii Rekolekcje Święte. Rozpoczęcie w sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 i w niedzielę na wszystkich Mszach Świętych. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się na stronie internetowej naszej parafii i w gablotce. Bardzo prosimy Wszystkich skorzystajcie z  tego szczególnego czasu rozlewania się w naszej parafii Bożej Łaski.
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone w dniu dzisiejszym ofiary przeznaczone na ogrzewania kościoła.
 13. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Niedzieli oraz naszej  parafialnej gazetki Miłosierdzie. Prasę można nabyć przy wyjściu z kościoła.
 14. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz Parafianin Zbigniew Chojnacki l.65 z ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Jego i wszystkich naszych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
 15. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i dobrego, owocnego drugiego tygodnia Wielkiego Postu. Szczęść Boże!

Dodaj komentarz